WhiteWeb
1

Завдання

«Терракота» - місце, в стінах якого можна відпустити свого внутрішнього гедоніста у вільне плавання. Очевидно, що для його творців важлива бездоганність всіх деталей - від свіжих квітів в залі до «соковитих» фотографій гастрономічних шедеврів на майбутньому сайті. А надані нам фотографії дійсно прекрасні. Запах розмарину та шавлії спокушає моментально, варто тільки поглянути на картинки бездоганних страв. Команда ледь стримується від спокуси перенести обід ближче до сніданку. Намагаємося зберегти володіння і думаємо, чим ще, крім яскравих фотографій, буде вражати естетів майбутній сайт.

2
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Дизайнер:

хто поцупив з холодильника мій Панін з прошутто та помідорами??? Там ще соус був на основі базиліка, зелений такий (сам робив!). Зізнавайтеся, негідники!!!

Етап роздумів

Запеклі словесні баталії команди відкрили багато нового про пристрасті наших творців до їжі. Але, з концепцією сайту для «Терракоти» довго не складалося. Всі шукали ідеал, який незабаром спустився до нас у вигляді «манни небесної». Вірніше - у вигляді електрика Вови, що несподівано перервав наші суперечки гучним «Будьте ви простіше!». Ми слухняно виконали пораду. Вирішено побудувати проект на трьох стовпах: стильна графіка, цікава, але легка у використанні навігація, витончена та простота подача інформації..