WhiteWeb

Техпідтримка

Створити нову заявку

Будь ласка, вкажіть всі подробиці вашої проблеми, щоб ми змогли більш ефективно допомогти вам, або напишіть на пошту support@whiteweb.ua.

Техпідтримка сайту — це контроль за справністю роботи ресурсу та своєчасне реагування фахівців на неполадки з метою їх усунення. При цьому бажано, щоб за створення та підтримку сайтів відповідала одна і та ж компанія: розробнику простіше розібратися в проблемі, ніж сторонньому фахівцю.

Можна обійтися без техпідтримки?

Можна, але в разі різкого зниження позицій в пошукових системах або ж «зльоту» сайту не варто дивуватися і намагатися все відновити. Створення та обслуговування сайтів — кропіткий процес, до якого не можна ставитися поверхово. Мало завершити веб-проект, потрібно постійно підтримувати його розвиток: наповнювати новим контентом, допрацьовувати функціонал і, звичайно ж, оперативно виправляти помилки, якщо вони з'являться.

Техпідтримка сайту — запорука стабільної роботи та успішного розвитку ресурсу. Наша команда фахівців буде тримати на контролі ваш сайт цілодобово, гарантуючи при цьому повну безпеку роботи ресурсу. WhiteWeb знає все про створення та супроводження сайтів. Так, ми контролюємо доступність сайту в інтернеті для відвідувачів, справність роботи всіх сторінок сайту, актуальність посилань сайту, закінчення реєстрації домену та статистику відвідувань сайту.

Які переваги ви отримаєте?

Ми гарантуємо: захист від вірусів та зломів, справність роботи сайту, відсутність технічних збоїв, швидке відновлення сайту під час непередбачених технічних проблем, справну роботу поштових сервісів, резервне копіювання сайту.

Наші фахівці завжди готові проконсультувати, і надати докладний звіт про виконану роботу.